Uroczysty apel z okazji świąt majowych

26.04.2024 r. odbył się uroczysty apel z okazji Międzynarodowego Święta Pracy, Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej i rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja🤍❤️Uczniowie klasy 2a z wychowawczynią p. D. Kałamagą i p. A. Kruszewską przygotowali wyjątkową inscenizację, w której przypomnieli nam historię naszego kraju, podkreślili znaczenie symboli narodowych i miłości do ojczyzny🤍❤️ Uroczystość uświetnił taniec z szarfami w wykonaniu uczniów klasy 1b.

Po części artystycznej zostały wręczone dyplomy i nagrody w “Konkursie pięknego czytania w języku polskim przez uczniów obcojęzycznych”. Nagrodzono uczniów biorących udział w szkolnym konkursie “Mistrz angielskich słówek” i Powiatowym Konkursie Plastycznym dotyczącym autyzmu “Świat przez niebieskie okulary”. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy sponsorom nagród: Przewodniczącemu Rady Powiatu Nowodworskiego – panu Zdzisław Szmytkowski, pani Anna Kamińska, pani Magdalenie Łuszczyńskiej, pani Justynie Paszkiewicz oraz Radzie Rodziców.