„Żegnaj lato na rok” – pożegnanie lata w przedszkolu i żłobku.

21 września świętowaliśmy „Pożegnanie lata. Z tej okazji w ogrodzie przedszkolnym spotkały się dwie pory roku – Lato i Jesień. Obie rywalizowały, która z nich jest bardziej urokliwa. Ostatecznie, lecz z wielkim żalem, Lato ustąpiło miejsca Jesieni, z zastrzeżeniem, że to „tylko na rok. Odchodzące Lato przekazało na ręce Dyrektor Pani Emilii Napiórkowskiej olbrzymi prezent, z którego do nieba uleciał piękny kolorowy, letni czas w postaci balonów. Oprócz części artystycznej na gości czekało wiele atrakcji.
Jesteśmy wdzięczni, że ten miły czas spędzili z nami: Burmistrz Pan Jacek Kowalski, Starosta Pan Krzysztof Kapusta, Przewodniczący Rady Powiatu Pan Zdzisław Szmytkowski, Radna Miasta Pani Justyna Paszkiewicz, przedstawiciele Uniwersytetu III Wieku – Modlin Twierdza oraz Dyrektor Pani Emilia Napiórkowska. Drodzy Goście dziękujemy za przybycie, wspólną zabawę, słowa uznania oraz upominki.
Dziękujemy, także Wam drodzy Rodzice i Dzieci, za miłe, wspólnie spędzone popołudnie. Wraz z upływem Lata, życzymy wszystkim samych pięknych, kolorowych dni nadchodzącej Jesieni.